Вівторок, 19.06.2018, 02:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Персональний сайт методиста-кадровика Леонідової Н.Г.

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Запитання-відповіді

Чи зберігатиметься до 2015/2016 навчального року педагогічне звання, яке присвоєне у 2006 році ?

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України у листі від 29.07.2014 № 2/3-15-1176-14 роз’яснює, що процедура атестації педагогічних працівників розпочалася у 2010 році за правилами Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 20.08.1993 № 310, а закінчувалася в 2011 році вже згідно з новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, відповідно до пункту 5.7 якого передбачалось, що педагогічні звання присвоюються безстроково, тому атестаційні комісії у 2011 році не здійснювали відповідного підтвердження раніше присвоєних педагогічних звань. Відмінена ця норма наказом Міносвіти від 20.12.2011 № 1473, який набрав чинності з 23.01.2012.

Отже, педагогічне звання, присвоєне або підтверджене атестаційною комісією в 2006 році, повинно зберігатися до наступної чергової атестації, яку педагогічний працівник має пройти в 2015/2016 навчальному році, незалежно від того, що в атестаційному листі, виданому в 2011 році, не йде мова про підтвердження відповідного звання.

Міносвіти також наголошує, що відповідно до пункту 3.30 Типового положення педагогічне звання, присвоєне педагогічному працівнику за результатами атестації, може змінюватися тільки за рішенням атестаційної комісії.

 

1. У 2008 році закінчила педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю вихователь дошкільної освіти. Працюю в дошкільному навчальному закладі 8 років. У цьому році проходжу чергову атестацію. Чи можу я отримати за результатами атестації кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»?

Відповідно до пункту 4.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 р. № 930 (із змінами) (далі – Типове положення), атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо педагогічних працівників, у тому числі й вихователів дошкільних навчальних закладів, які мають відповідну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Зокрема, пунктом 4.1 Типового положення визначено, що для присвоєння кваліфікаційної категорії вихователі дошкільних навчальних закладів повинні мати переглянути повністю

 

Форма входу
Block title
Block title
Block title
Кошик
Ваш кошик порожній
Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz